1. kolo - muži

 

Hraje se: 1.června - 28.června

(domácí hráč je povinen oslovit s nabídkou termínu hostujícího hráče v prvních pěti dnech hracího kola - viz pravidla)

◄ zn. domácí hráč ve vzájemném utkání

▲ zn. hostující hráč ve vzájemném utkání

 

I. skupina Kojecký Jonáš Pazdera Beneš zápasy sety gamy pořadí
Kojecký   5:7, 3:6 0:6, 0:6 7:5, 6:4 1 2/4 21/34 4
Jonáš 7:5, 6:3   6:0, 6:1 3:6, 7:5, 7:6 3 6/1 42/26 1
Pazdera 6:0, 6:0 0:6, 1:6   5:7, 3:6 1 2/4 21/25 3
Beneš 5:7, 4:6 6:3, 5:7, 6:7 7:5, 6:3   1 3/4 39/38 2

 

II. skupina Rojka Zedník Petružela Hrabal zápasy sety gamy pořadí
Rojka   6:4, 2:6, 4:6 4:6, 6:0, 6:0 6:2, 6:2 2 5/3 40/28 2
Zedník 4:6, 6:2, 6:4   6:3, 6:1 7:6, 6:2 3 6/1 41/24 1
Petružela 6:4, 0:6, 0:6 3:6, 1:6   1:6, 3:6 0 1/6 14/40 4
Hrabal 2:6, 2:6 6:7, 2:6 6:1, 6:3   1 2/4 24/29 3

 

III. skupina Janků Navrátil Pavlinec Duchoň zápasy sety gamy pořadí
Janků   2:6, 6:2, 6:1 7:6, 7:6 6:4, 6:2 3 6/1 40/27 1
Navrátil 6:2, 2:6, 1:6   4:6, 6:0, 2:6 6:3, 6:7, 6:2 1 4/5 39/38 3
Pavlinec 6:7, 6:7 6:4, 0:6, 6:2   6:4, 6:1 2 4/3 36/31 2
Duchoň 4:6, 2:6 3:6, 7:6, 2:6 4:6, 1:6   0 1/6 23/42 4

 

IV. skupina Exler Šošolík Řehák Hirsch zápasy sety gamy pořadí
Exler   2:6, 3:6 6:4, 1:6, 4:6 6:4, 6:3 1 3/4 28/35 4
Šošolík 6:3, 6:2   6:1, 5:7, 6:4 2:6, 3:6 2 4/3 34/29 2
Řehák 4:6, 6:1, 6:4 1:6, 7:5, 4:6   3:6, 5:7 1 3/5 36/41 3
Hirsch 4:6, 3:6 6:2, 6:3 6:3, 7:5   2 4/2 32/25 1

 

V. skupina Morbitzer Kršňák Krahulík Hřebíček zápasy sety gamy pořadí
Morbitzer   6:3, 6:3 4:6, 4:6 6:4, 6:7, 2:6 1 3/4 34/35 3
Kršňák 3:6, 3:6   6:7, 7:6, 4:6 0:6, 0:6 scr. 0 1/6 23/43 4
Krahulík 6:4, 6:4 7:6, 6:7, 6:4   6:3, 6:2 3 6/1 43/30 1
Hřebíček 4:6, 7:6, 6:2 6:0, 6:0 scr. 3:6, 2:6   2 4/3 34/26 2

 

VI. skupina Dorňák Kobylík Častulík Šnejdar zápasy sety gamy pořadí
Dorňák   6:4, 0:6, 3:6 6:7, 4:6 2:6, 6:1, 6:7 0 2/6 33/43 4
Kobylík 4:6, 6:0, 6:4   6:4, 2:6, 6:4 0:6, 3:6 2 4/4 33/36 3
Častulík 7:6, 6:4 4:6, 6:2, 4:6   6:2, 6:1 2 5/2 39/27 1
Šnejdar 6:2, 1:6, 7:6 6:0, 6:3 2:6, 1:6   2 4/3 29/29 2

 

VII. skupina Janák Šimek Kousal Dovčiak zápasy sety gamy pořadí
Janák   7:5, 2:6, 6:3 6:0, 6:0 scr. 3:6, 4:6 2 4/3 34/26 2
Šimek 5:7, 6:2, 3:6   1:6, 6:4, 5:7 1:6, 6:4, 4:6 0 3/6 37/48 4
Kousal 0:6, 0:6 scr. 6:1, 4:6, 7:5   6:4, 4:6, 7:5 2 4/4 34/39 3
Dovčiak 6:3, 6:4 6:1, 4:6, 6:4 4:6, 6:4, 5:7   2 5/3 43/35 1

 

VIII. skupina Lehmann Janů Vrtal Reich zápasy sety gamy pořadí
Lehmann   0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr. 0 0/6 0/36 4
Janů 6:0, 6:0 scr.   6:1, 5:7, 2:6 2:6, 6:7 1 3/4 33/27 3
Vrtal 6:0, 6:0 scr. 1:6, 7:5, 6:2   2:6, 5:7 2 4/3 33/28 2
Reich 6:0, 6:0 scr. 6:2, 7:6 6:2, 7:5   3 6/0 38/15 1

 

IX. skupina Fojtík Študent Andrés V. Filkász zápasy sety gamy pořadí
Fojtík   6:4, 6:1 6:3, 2:6, 6:2 6:7, 4:6 2 4/3 36/29 3
Študent 4:6, 1:6   2:6, 1:6 1:6, 1:6 0 0/6 10/36 4
Andrés 3:6, 6:2, 2:6 6:2, 6:1   6:2, 6:2 2 5/2 35/21 1
V. Filkász 7:6, 6:4 6:1, 6:1 2:6, 2:6   2 4/2 29/24 2

 

X. skupina Kunert Vodička Poledna J. Filkász zápasy sety gamy pořadí
Kunert   6:7, 7:5, 6:3 6:2, 6:2 6:2, 6:1 3 6/1 43/22 1
Vodička 7:6, 5:7, 3:6   7:5, 6:3 4:6, 6:3, 6:7 1 4/4 44/43 2
Poledna 2:6, 2:6 5:7, 3:6   6:0, 6:0 scr. 1 2/4 24/25 3
J. Filkász 1:6, 2:6 6:4, 3:6, 7:6 0:6, 0:6 scr.   1 2/5 19/40 4

 

XI. skupina Musil M. Edl Machala P. Filkász zápasy sety gamy pořadí
Musil   6:2, 6:1 7:5, 4:6, 3:6 6:4, 4:6, 6:1 2 5/3 42/31 2
M. Edl 2:6, 1:6   4:6, 6:2, 6:7 5:7, 6:3, 6:4 1 3/5 36/41 3
Machala 5:7, 6:4, 6:3 6:4, 2:6, 7:6   6:2, 6:4 3 6/2 44/36 1
P. Filkász 4:6, 6:4, 1:6 7:5, 6:3, 6:4 2:6, 4:6   0 2/6 36/40 4

 

XII. skupina Jurníček Luběník J. Edl Lenoch zápasy sety gamy pořadí
Jurníček   6:1, 6:1 6:1, 6:4 6:1, 6:4 3 6/0 36/12 1
Luběník 1:6, 1:6   6:3, 6:3 6:1, 6:3 2 4/2 26/22 2
J. Edl 1:6, 4:6 3:6, 3:6   4:6, 6:4, 2:6 0 1/6 23/40 4
Lenoch 1:6, 4:6 1:6, 3:6 6:4, 4:6, 6:2   1 2/5 25/36 3

 


Kontakt

TK Milo Olomouc

Na střelnici 37
779 00 Olomouc


Nafukovací hala v areále 1:
772 721 581
(rezervace)

Správce v areálu I:
772 721 580

Správce v areálu II:
772 721 581

Badminton:
728 071 720

Telefon na účetní:
776 679 095