3. kolo - muži

Hraje se: 1. srpna - 28. srpna

(domácí hráč je povinen oslovit s nabídkou termínu hostujícího hráče v prvních pěti dnech hracího kola - viz pravidla)

◄ zn. domácí hráč ve vzájemném utkání

▲ zn. hostující hráč ve vzájemném utkání

 

I. skupina Jonáš Zedník Pazdera Janků zápasy sety gamy pořadí
Jonáš   6:2, 6:3 6:0, 6:0 scr. 6:4, 6:7, 6:3 3 6/1 42/19 1
Zedník 2:6, 3:6   6:0, 6:0 scr. 4:6, 3:6 1 2/4 24/24 3
Pazdera 0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr.   0:6, 0:6 scr. 0 0/6 0/36 4
Janků 4:6, 7:6, 3:6 6:4, 6:3 6:0, 6:0 scr.   2 5/2 38/25 2

 

II. skupina Kotsopoulos Rojka Navrátil Hrabal zápasy sety gamy pořadí
Kotsopoulos   4:6, 3:6 4:6, 6:4, 1:6 6:0, 6:0 scr. 1 3/4 30/28 3
Rojka 6:4, 6:3   6:3, 6:1 6:0, 6:2 3 6/0 36/13 1
Navrátil 6:4, 4:6, 6:1 3:6, 1:6   3:6, 6:4, 6:1 2 4/4 35/34 2
Hrabal 0:6, 0:6 scr. 0:6, 2:6 6:3, 4:6, 1:6   0 1/6 13/39 4

 

III. skupina Pavlinec Hirsch Řehák Petružela zápasy sety gamy pořadí
Pavlinec   6:2, 7:5 5:7, 3:6 6:0, 6:0 scr. 2 4/2 32/20 1
Hirsch 2:6, 5:7   6:0, 4:6, 6:3 6:3, 6:2 2 4/3 31/31 2
Řehák 7:5, 6:3 0:6, 6:4, 3:6   5:7, 1:6 1 3/4 32/33 4
Petružela 0:6, 0:6 scr. 3:6, 2:6 7:5, 6:1   1 2/4 18/30 3

 

IV. skupina Krahulík Duchoň Exler Šošolík zápasy sety gamy pořadí
Krahulík   6:3, 6:4 6:0, 6:0 scr. 2:6, 4:6 2 4/2 30/19 2
Duchoň 3:6, 4:6   6:0, 6:0 scr. 6:3, 2:6, 2:6 1 3/4 29/27 3
Exler 0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr.   2:6, 2:6 0 0/6 4/36 4
Šošolík 6:2, 6:4 3:6, 6:2, 6:2 6:2, 6:2   3 6/1 39/20 1

 

V. skupina Hřebíček Častulík Šnejdar Morbitzer zápasy sety gamy pořadí
Hřebíček   2:6, 6:3, 6:3 6:3, 3:6, 6:4 6:4, 4:6, 6:4 3 6/3 44/39 1
Častulík 6:2, 3:6, 3:6   6:3, 7:5 6:4, 6:4 2 5/2 37/30 2
Šnejdar 3:6, 6:3, 4:6 3:6, 5:7   7:6, 6:7, 7:6 1 3/5 41/46 3
Morbitzer 4:6, 6:4, 4:6 4:6, 4:6 6:7, 7:6, 6:7   0 2/6 41/48 4

 

VI. skupina Kršňák Kobylík Dorňák Dovčiak zápasy sety gamy pořadí
Kršňák   0:6, 0:6 scr. 3:6, 0:6 0:6, 0:6 scr. 0 0/6 3/36 4
Kobylík 6:0, 6:0 scr.   4:6, 4:6 0:6, 0:6 scr. 1 2/4 20/24 3
Dorňák 6:3, 6:0 6:4, 6:4   6:2, 6:2 3 6/0 36/15 1
Dovčiak 6:0, 6:0 scr. 6:0, 6:0 scr. 2:6, 2:6   2 4/2 28/12 2

 

VII. skupina Reich Jos. Hřebíček Šimek Janák zápasy sety gamy pořadí
Reich   3:6, 6:4, 6:2 6:4, 7:6 6:7, 6:7 2 4/3 40/36 2
Jos. Hřebíček 6:3, 4:6, 2:6   6:0, 6:0 scr. 0:6, 0:6 scr. 1 3/4 24/27 3
Šimek 4:6, 6:7 0:6, 0:6 scr.   7:5, 6:4 1 2/4 23/34 4
Janák 7:6, 7:6 6:0, 6:0 scr. 5:7, 4:6   2 4/2 35/25 1

 

VIII. skupina Janů Vrtal V. Filkász Andrés zápasy sety gamy pořadí
Janů   3:6, 7:5, 4:6 6:7, 7:5, 4:6 6:3, 6:2 1 4/4 43/40 3
Vrtal 6:3, 5:7, 6:4   7:6, 4:6, 6:7 7:6, 6:3 2 5/4 51/45 2
V. Filkász 7:6, 5:7, 6:4 6:7, 6:4, 7:6   6:2, 5:7, 6:3 3 6/3 54/46 1
Andrés 3:6, 2:6 6:7, 3:6 2:6, 7:5, 3:6   0 2/6 29/46 4

 

IX. skupina Kunert Lehmann Vodička Fojtík zápasy sety gamy pořadí
Kunert   5:7, 6:4, 7:5 7:5, 4:6, 2:6 6:3, 6:3 2 5/3 43/39 2
Lehmann 7:5, 4:6, 5:7   3:6, 1:6 6:2, 6:3 1 3/4 32/35 3
Vodička 5:7, 6:4, 6:2 6:3, 6:1   6:2, 6:0 3 6/1 41/19 1
Fojtík 3:6, 3:6 2:6, 3:6 2:6, 0:6   0 0/6 13/39 4

 

X. skupina Poledna Študent J. Filkász Machala zápasy sety gamy pořadí
Poledna   6:4, 4:6, 2:6 1:6, 4:6 0:6, 5:7 0 1/6 22/41 4
Študent 4:6, 6:4, 6:2   6:7, 4:6 3:6, 6:7 1 2/5 35/38 3
J. Filkász 6:1, 6:4 7:6, 6:4   6:0, 4:6, 5:7 2 5/2 40/28 2
Machala 6:0, 7:5 6:3, 7:6 0:6, 6:4, 7:5   3 6/1 39/29 1

 

XI. skupina Jurníček Musil P. Filkász M. Edl zápasy sety gamy pořadí
Jurníček   6:1, 7:5 6:4, 6:2 6:3, 7:5 3 6/0 38/20 1
Musil 1:6, 5:7   2:6, 3:6 6:1, 6:4 1 2/4 23/30 3
P. Filkász 4:6, 2:6 6:2, 6:3   1:6, 6:3, 6:7 1 3/4 31/33 2
M. Edl 3:6, 5:7 1:6, 4:6 6:1, 3:6, 7:6   1 2/5 29/38 4

 

XII. skupina J. Edl Luběník Koutný Lenoch zápasy sety gamy pořadí
J. Edl   3:6, 1:6 0:6, 0:6 6:3, 6:4 1 2/4 16/31 3
Luběník 6:3, 6:1   2:6, 3:6 7:6, 6:2 2 4/2 30/24 2
Koutný 6:0, 6:0 6:2, 6:3   6:1, 6:1 3 6/0 36/7 1
Lenoch 3:6, 4:6 6:7, 2:6 1:6, 1:6   0 0/6 17/37 0

 


Kontakt

TK Milo Olomouc

Na střelnici 37
779 00 Olomouc


Nafukovací hala v areále 1:
772 721 581
(rezervace)

Správce v areálu I:
772 721 580

Správce v areálu II:
772 721 581

Badminton:
728 071 720

Telefon na účetní:
776 679 095