4. kolo - muži

Hraje se: 1. září - 27. září

(domácí hráč je povinen oslovit s nabídkou termínu hostujícího hráče v prvních pěti dnech hracího kola - viz pravidla)

◄ zn. domácí hráč ve vzájemném utkání

▲ zn. hostující hráč ve vzájemném utkání

 

I. skupina Jonáš Janků Zedník Rojka zápasy sety gamy pořadí
Jonáš   6:0, 2:6, 6:2 3:6, 6:2, 2:6        
Janků 0:6, 6:2, 2:6   7:5, 5:7, 2:6        
Zedník   2:6, 3:6        
Rojka 6:3, 2:6, 6:2 5:7, 7:5, 6:2 6:2, 6:3          

 

II. skupina Navrátil Kotsopoulos Pavlinec Hrabal zápasy sety gamy pořadí
Navrátil   6:2, 6:3 5:7, 7:5, 7:5        
Kotsopoulos 2:6, 3:6   3:6, 3:6 0:6, 0:6        
Pavlinec 6:3, 6:3   4:6, 0:6        
Hrabal 7:5, 5:7, 5:7 6:0, 6:0 6:4, 6:0          

 

III. skupina Hirsch Šošolík Řehák Krahulík zápasy sety gamy pořadí
Hirsch   6:4, 6:2 6:0, 6:1 6:0, 6:0 scr.        
Šošolík 4:6, 2:6   6:1, 6:1        
Řehák 0:6, 1:6   6:0, 6:0 scr.        
Krahulík 0:6, 0:6 scr. 1:6, 1:6 0:6, 0:6 scr.          

 

IV. skupina Duchoň Hřebíček Exler Častulík zápasy sety gamy pořadí
Duchoň   6:4, 6:1        
Hřebíček   6:3, 6:4        
Exler   5:7, 4:6        
Častulík 4:6, 1:6 3:6, 4:6 7:5, 6:4          

 

V. skupina Šnejdar Dorňák Morbitzer Dovčiak zápasy sety gamy pořadí
Šnejdar   6:4, 6:4 6:3, 5:7, 6:4        
Dorňák   6:4, 6:4 6:2, 6:2        
Morbitzer 4:6, 4:6 4:6, 4:6   4:6, 4:6        
Dovčiak 3:6, 7:5, 4:6 2:6, 2:6 6:4, 6:4          

 

VI. skupina Kobylík Janák Kršňák Reich zápasy sety gamy pořadí
Kobylík   6:0, 6:0 0:6, 0:6 scr.        
Janák 0:6, 0:6   1:6, 6:7 6:2, 1:6, 2:6        
Kršňák 6:1, 7:6   4:6, 6:1, 2:6        
Reich 6:0, 6:0 scr. 2:6, 6:1, 6:2 6:4, 1:6, 6:2          

 

VII. skupina Jos. Hřebíček V. Filkász Šimek Vrtal zápasy sety gamy pořadí
Jos. Hřebíček   6:0, 6:0 scr. 3:6, 2:6        
V. Filkász   6:0, 6:0 scr. 6:3, 4:6, 6:7        
Šimek 0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr.   0:6, 0:6 scr.        
Vrtal 6:3, 6:2 3:6, 6:4, 7:6 6:0, 6:0 scr.          

 

VIII. skupina Janů Vodička Andrés Kunert zápasy sety gamy pořadí
Janů   7:6, 6:1 6:4, 6:4 2:6, 6:7        
Vodička 6:7, 1:6   6:2, 7:6 1:6, 6:7        
Andrés 4:6, 4:6 2:6, 6:7   3:6, 0:6        
Kunert 6:2, 7:6 6:1, 7:6 6:3, 6:0          

 

IX. skupina Lehmann Machala Fojtík Drozda zápasy sety gamy pořadí
Lehmann   6:2, 6:0 6:0, 6:0 scr. 7:6, 3:6, 0:6        
Machala 2:6, 0:6   6:0, 6:0 scr.        
Fojtík 0:6, 0:6 scr. 0:6, 0:6 scr.   0:6, 0:6 scr.        
Drozda 6:7, 6:3, 6:0 6:0, 6:0 scr.          

 

X. skupina J. Filkász Študent Jurníček Poledna zápasy sety gamy pořadí
J. Filkász          
Študent   6:2, 7:5        
Jurníček 2:6, 5:7   4:6, 6:0, 6:3        
Poledna 6:4, 0:6, 3:6          

 

XI. skupina P. Filkász Musil Koutný M. Edl zápasy sety gamy pořadí
P. Filkász   6:0, 6:0 5:7, 5:7        
Musil 0:6, 0:6   0:6, 0:6 7:6, 6:3        
Koutný 7:5, 7:5 6:0, 6:0   6:3, 6:4        
M. Edl 6:7, 3:6 3:6, 4:6          

 

XII. skupina Luběník J. Edl Lenoch zápasy sety gamy pořadí
Luběník   4:6, 6:7 7:5, 6:3        
J. Edl 6:4, 7:6   7:6, 7:5        
Lenoch 5:7, 3:6 6:7, 5:7          

 


Kontakt

TK Milo Olomouc

Na střelnici 37
779 00 Olomouc


Nafukovací hala v areále 1:
772 721 581
(rezervace)

Správce v areálu I:
772 721 580

Správce v areálu II:
772 721 581

Badminton:
728 071 720

Telefon na účetní:
776 679 095